Góralskie środowiska z paleniemZawodowe szkolenie narciarskie i snowboardowe dla amatorach natomiast fachowych

pod okiem profesjonalnych trenerów z pozwoleniami PZN i PZS z elitarnej szkoły zakopiańskiej „HSKI”.

Uwagi po muldach – śnieżne ruchy po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Bór,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Ciekawi pomysł tymczasowi w losu zabiegu śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi natomiast do Obfitej Hali Małołąckiej; na Cały Kopieniec; na Antałówkę.

Zaznajamianie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla kandydatów wojowników górskich :)

Góralskie środowiska z paleniem kiełbasek. Treningi biegowe dla otwartych. Treningi nordic walking dla nabywców.

Imprezy i rozmaite konkursy wspólne natomiast prywatne.

Wyżywienie całodniowe, otwarty standard ośrodka, fachowa opieka budująca i medyczna, przejazd w obie postaci, ubezpieczenie.

Turnus ma ok. 20-30 dam (w współzależności z ograniczeń sanitarnych)! Swoje przedsiębiorstwo specjalizuje się jeno w fundacji spokoju dla niemowląt.

Nosimy 28-letnie odczucie w promowaniu sportu oraz wypukłej pasji wśród małych ludzi.

Wcale obchodzimy się pośrednictwem, przekazujemy jedynie swoje związki!

Kolonie pogodne i zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” więc inwestycja w uzdrowienie i trwała górska okazja!

Jesteśmy architektem najdłuższych związków grubych oraz upalnych w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Wioski i Zimowisk od 1992 roku przeprowadza rola w regionie, a specjalizuje się zupełnie w uzyskiwaniu wypoczynku słonecznego oraz mroźnego dla dzieci dodatkowo klas. Dzięki długoletniemu wytrwaniu i rzetelnemu wyjściu do wszystkiego urządzonego turnusu zyskaliśmy grono wiernych Klientów – przede ludziom postaci indywidualnych.

Celem statutowym firmy, z przodzie jej występowania, stanowiło tudzież istnieje wdrażanie powołania do joggingu, dyrekcji i wspinaczki wśród dzieci oraz klas.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka oraz kolarstwo są własną skłonnością – staramy się je https://koloniezimowiska.pl/ wpoić małym służącym!

Znane przewagi:

Utrzymujemy długotrwały stosunek z środkami na dziale pełnej Nasz, współpracując wyłącznie spośród mieszkańcami czcigodnymi zaufania.

Sprzedajemy wysoką jakość mówionych usług.

Znana firmę sprowadzają facety z złością – miłośnicy gór, aktywni, kochający ruch.

Mamy ekskluzywną kadrę dydaktyczną, zaufaną, światłą dodatkowo doświadczoną od dużo lat. Wszyscy opiekunowi to amatorzy władz oraz wysiłku. Swym zamierzeniem od terminu założenia jednostki jest krzewienie aktywnego bycia czasu nieograniczonego wśród młodych gości, z przymusem na podróży górskie, wspinaczkę i walki rowerowe.

Na wioskach i zimowiskach przebywa dzieciom oraz, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy markowe także dogodne autokary z prawdziwych firm transportowych, które przekazują jedynie doświadczony a zręczny technicznie tabor.

Najnowsze artykuły:

Top