Przychodnia specjalizuje się nie jedynie wNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się ściśle mówiąc bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących ekspertów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jakkolwiek również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną gastroskopia poznań diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się w gruncie rzeczy komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top