W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy operatorzyAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają również znani aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym https://amafilmacademy.pl/ kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.

Komentarze: 1


noavatar.png
Kusy 2021-09-17

Szybko nieomalże rok po ślubie przetrwali ojcami boskiej córuni, i po dwóch latkach podrostka.

Najnowsze artykuły:

Top