W szkole filmowej zajęcia prowadząAMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Łazarz 2021-08-21

Teraz niespełna rok po ożenku przeżyli rodzicielami niebrzydkiej córki, tudzież po dwóch latkach synka.

Najnowsze artykuły:

Top