Jedną z czołowych firm zajmującychJedną z czołowych firm, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją dodatków meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Pomocnym profilem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką jakość wykonania oraz odporność. FAM prócz tego proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na swoją innowacyjność, jakkolwiek też działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca akcesoryjną ochronę w punktach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły czy ambulatoria. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu wolno zmniejszyć niebezpieczeństwo namnażania się drobnoustrojów pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ Powyższa właściwość ma ogromne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się gigantyczna ilość osób. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na przeróżnego typu drobnoustroje, wirusy oraz grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Kolejnym atutem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca zastosowanie niemalże wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Znacznie więcej informacji na jego temat można uzyskać na domenie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub też po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest porywającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Najnowsze artykuły:

Top